پرتال آموزش آنلاین
0

متحرک کردن منظره ی آبشار در فتوشاپ

متحرک کردن منظره ی آبشار در فتوشاپ

متحرک کردن منظره ی آبشار در فتوشاپ

در این پست آموزشی فتوشاپ سایت تمسی با به شما اموزش می دهد که چگونه یک عکس را در فتوشاپ متحرک کنید یا به عبارت دیگر یک گیف برای خودتان طراحی کنید.

این تکنیک روش های گوناگونی دارد که تمسی بهترین و ساده ترین روش را برایتان به تصویر آورده است و در عرض چند دقیقه می توانید بر روی این تکنیک حرفه ای فتوشاپ تسلط کامل پیدا کنید و سطح خودتان را افزایش دهید.

تا انتهای این ویدیوی اموزشی متحرک کردن منظره آبشار همراه ما باشید.متحرک کردن منظره ی آبشار در فتوشاپ

برای متحرک کردن منظره ی آبشار در فتوشاپ ابتدا عکس تان را وارد کنید .ابزار  Quick Selection Tool را انتخاب کنید و محدوده ی آبشار را انتخاب کنید. از قسمت انتخاب شده دوتا کپی بگیرید و کپی اول را Clipping کپی دوم کنید.سپس  لایه ی کپی دوم را انتخاب کنید و با ابزار Eraser Tool محدوده های اضافه را پاک کنید.

در ادامه وارد منوی Window شوید و گزینه ی Timeline را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه پنجره ای برای شما باز می شود. لایه ای که Clipping کرده بود اید را با گزینه Convert To Smart Object به اسمارت آبجکت تبدیل کنید , کزینه Create Video Timeline را بزنید و یک گره ایجاد کنید و آبشار را بکشید.

با انجام این کارها آبشار شما متحرک خواهد شد.


موارد مورد نیاز برای متحرک کردن منظره ی آبشار

دانلو فیلم آموزش
نوع فایل :
حجم : 50mb
دریافت
دانلود فایل های تمرینی
نوع فایل :
حجم : 1mb
پسورد : temsi.ir
دریافت

همراهان عزيز تمسی، شما می توانید جديدترین مطالب ما را در اینستاگرام و تلگرام ما دنبال کنید. اگر دنبال کیفیت بالاتر این آموزش ها هستید میتوانید از کانال یوتیوب ما استفاده کنید. برا عضویت در شبکه های مجازی ما از دکمه های زیر استفاده کنید.

تلگرام اینستاگرام یوتیوب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *