پرتال آموزش آنلاین
0

طرح پوششی صورت با متن در فتوشاپ

طرح پوششی صورت با متن در فتوشاپ

طرح پوششی  صورت با متن در فتوشاپ

طرح پوششی صورت با متن یکی از کارهای زیبا و خلاقانه در فتوشاپ است که می توانید جلوه ای از متن به تصویرتان بدهید طوری که در واقعیت این تصویر از متن ساخته شده است.
روش های زیادی برای انجام این کار وجود دارد که با توجه به سلیقه و تسلطتان می توانید از هر یک از این روش ها استفاده کنید.
شما کوتاه ترین و ساده ترین روش را در این فیلم آموزشی یاد می گیرید.
باآموزش طرح پوششی صورت با متن در فتوشاپ همراه سایت تمسی باشید.طرح پوششی  صورت با متن در فتوشاپ

ابتدا عکس مورد نظرتان را وارد فتوشاپ کنید . ابزار Magic Wand Tool را که یکی از ابزارهای پرکاربرد سلکشن هست را در قسمت نوار ابزار انتخاب کنید و در بخش نوار آپشن گزینه ی Select Subject را انتخاب کنید، با کلیک بر این گزینه سوژه به صورت هوشمند برای شما به وسیله ی فتوشاپ انتخاب خواهد شد.

پس از انتخاب شدن با کلیدهای ترکیبی Ctrl + C از سوژه کپی بگیرید بعد از گرفتن کپی ، طرح تان را از منوی File گزینه ی Save as… در فضای مناسب ذخیره کنید.
در ادامه برای عکس تان از قسمت Adjustment Layer یک Sold Color با کد رنگی 160000# که مختص رنگ مشکی است را زیر لایه ای که کپی گرفته اید ایجاد کنید، سپس با ابزار  Type Tool یک پاراگراف تکست روی صورت سوژه ایجاد کنید. بعد از ایجاد پاراگراف سراغ منوی Filter بروید . در این منو گزینه ی Displace را از قسمت Distort انتخاب کنید و آدرس فایلی را که ذخیره کرده اید را به او بدهید.

با نگه داشتن کلید Ctrl و کلیک بر روی لایه ای که قبلا کپی گرفته اید سوژه را انتخاب کنید و بعد در منوی  Select گزینه ی Contract Selection را در بخش Modify انتخاب کنید تا محدوده ی انتخابی به اندازه ای که شما تعیین می کنید گسترش پیدا کند و برای محدوده ی انتخاب شده یک ماسک بگیرید و آن لایه ای که کپی گرفته بوده اید را Clipping همین لایه کنید و در آخر با کلیدهای میانبر Ctrl + L پنجره ی مربوط به ادجاسمنت Levels را فراخوانی کنید و روشنایی طرح تان را تنظیم کنید.


دانلود فیلم آموزشی طرح پوششی صورت با متن

دانلو فیلم آموزش
نوع فایل : mp4
حجم : 24mb
دریافت
دانلود فایل های تمرینی
نوع فایل : zip
حجم : 558kb
پسورد : temsi.ir
دریافت

همراهان عزيز تمسی، شما می توانید جديدترین مطالب ما را در اینستاگرام و تلگرام ما دنبال کنید. اگر دنبال کیفیت بالاتر این آموزش ها هستید میتوانید از کانال یوتیوب ما استفاده کنید. برا عضویت در شبکه های مجازی ما از دکمه های زیر استفاده کنید.

تلگرام اینستاگرام یوتیوب

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *