پرتال آموزش آنلاین
0

طرح زیبای ، ایجاد افکت قطرات آب در فتوشاپ

طرح زیبای ، ایجاد افکت قطرات آب

طرح زیبای ، ایجاد افکت قطرات آب در فتوشاپ

افکت ها در فتوشاپ حرف اول را می زنند و پرکاربرد ترین بخش از فتوشاپ می باشد.

در این آموزش شما پیاده سازی افکت قطرات آب  را باد می گیرید و می توانید تصاویرتان را با این افکت جان تازه ای ببخشید و حلوه ای از  تازگی و شادابی را به آن بدهید.

تا انتهای این آموزش زیبا همراه سایت تمسی باشید.طرح زیبای ایجاد افکت قطرات آب

ابتدا عکس تان را در برنامه ی فتوشاپ باز کنید و بلافاصله با کلیدهای Ctrl + J از آن یک کپی بگیرید.  روی منوی Filter کلیک کنید. گزینه ی Gaussian Blur را از قسمت Blurها انتخاب کنید و یک مقدار مناسب به اسلایدر Radius بدهید. روی ok کلیک کنید تا تغییرات شما انجام شود.

در ادامه برای همین لایه یک ماسک بگیرید و با انتخاب ابزار Brush Tool محدوده های مشخص شده را پاک کنید. سپس از منوی File گزینه ی Open عکس دریا را وارد کنید و  داخل بوم اصلی کپی کنید و اندازه اش را تنظیم کنید.

Blanding Mode را روی حالت Soft Light قرار بدهید و برای این لایه هم ماسک بگیرید. دوباره همان محدوده ها را با Brush Tool پاک کنید. دوباره از منوی File گزینه ی  Open عکس قطرات آب را باز کنید و در بوم اصلی کپی کنید.

عکس قطرات آب را زیر لایه ی عکس دریا قرار بدهید. سایزش را تنظیم کنید و در جای مناسب قرار دهید.

ماسک لایه ی بالا را برای این لایه کپی کنید و با کلیدهای ترکیبی Ctrl + I  ماسک تان را معکوس کنید و از قسمت Blanding Mode در پنل  Layer  بلندینک مود را روی حالت Overlay قرار دهید.


موارد مورد نیاز برای طرح زیبای افکت قطرات آب

دانلو فیلم آموزش
نوع فایل : mp4
حجم : 79mb
دریافت
دانلود فایل های تمرینی
نوع فایل :
حجم : 2mb
پسورد : temsi.ir
دریافت

همراهان عزيز تمسی، شما می توانید جديدترین مطالب ما را در اینستاگرام و تلگرام ما دنبال کنید. اگر دنبال کیفیت بالاتر این آموزش ها هستید میتوانید از کانال یوتیوب ما استفاده کنید. برا عضویت در شبکه های مجازی ما از دکمه های زیر استفاده کنید.

تلگرام اینستاگرام یوتیوب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *