پرتال آموزش آنلاین
0

طراحی پوستر جذاب اینستاگرام در فتوشاپ

طراحی پوستر جذاب اینستاگرام در فتوشاپ

طراحی پوستر جذاب اینستاگرام در فتوشاپ

سایت تمسی در این قسمت از آموزش های کوتاه فتوشاپ به شما یک پوستر جذاب اینستاگرام آموزش می دهد.
‌پوستر ها از قرن نوزدهم یکی از اولین اشکال ارتباط تصویری بوده است و امروزه در تمام دنیا به عنوان یک رسانه برای انتقال‌ پیام واطلاعات به مردم به کار می‌رود و دقت وظرافت در طراحی پوستر برای ارتباط با مخاطب حرف اول را می زند.
شما می توانید ایده های ناب خود را در فتوشاپ به تصویر بکشید و پوستر های خودتان برای اینستاگرام بسازید.

در این آموزش کاربردی فتوشاپ همراه سایت تمسی باشید.طراحی پوستر جذاب اینستاگرام در فتوشاپ

اولین گامی که باید برای طراحی یک پوستر جذاب اینستاگرام بردارید ایحاد یک بوم به ابعاد 1920 در 1080 است که یکی از ابعاد استاندارد در اینستاگرام می باشد سپس یک رنگ دلخواه به زمینه ی طرح تان بدهید وبا ابزار Type Tool یک تکست برای خودتان ایجاد کنید. رنگ تکست را مشکی و سایزش را بزرگ کنید و دقیقا در مرکز بوم قرار بدهید.  یک پاراگراف دیگر ایجاد کنید, سایزش را تغییر بدهید و زیر تکست قبلی بگذارید.

در ادامه با استفاده از منوی File عکس مورد نظرخودتان را وارد فتوشاپ کنید و ابزار  Magic Wand را انتخاب کنید. در بخش نوار آپشن روی گزینه ی Select Subject را کلیک کنید تا سوژه به صورت خودکار برای شما انتخاب شود. بعد از اینکه سوژه برای شما انتخاب شد چک کنید که محدوده ای اضافه یا کم, انتخاب نشده باشد.

بعد از بررسی انتخاب خودتان با استفاده از کلیدهای میانبر Ctrl + C از سوژه ی خود کپی بگیرید و با استفاده از کلیدهای میانبر Ctrl + V در بوم اصلی وارد کنید وسایزش را متناسب با بوم تان تغییر دهید. با زدن کلیدهای Ctrl + T اطراف سوژه کادر تغییر فرم ظاهر می شود, با کلیک راست و انتخاب گزینه ی Flip Horizontal سوژه برای شما برعکس شود.

با کلیدهای میانبر Ctrl + Shift + U سوژه را به صورت کامل سیاه و سفید کنید و بعد بین لایه های تکست قرار بدهید و بعدش Clipping تکست اولی کنید و دوباره یک کپی از سوژه بگیرید و برای این لایه ی کپی یک ماسک بگیرید تا محدوده های اضافی را از دید خارج کنید.

در ادامه یک لایه ی جدید ایجاد کنید و Clipping لایه ی کپی شده کنید و با نگه داشتن Ctrl  روی لایه ی تکست اولی کلیک کنید و با براش مشکی محدوده های مورد نیاز را کمی تیره کنید و بعدش با ابزار Type Tool یک امضا یا نوشته ای که دوست دارید را به طرح تان اضافه کنید و در جای مناسب قرار بدید و در آخر یک عکس که بافت خاصی داشته باشد را به بوم تان اضافه کنید و روی لایه ی زمینه قرار بدهید و Blanding Mode را با توجه به عکس تغییر بدهید.


دانلود موارد مورد نیاز آموزش طراحی پوستر جذاب اینستاگرام

دانلو فیلم آموزش
نوع فایل : mp4
حجم : 37 mb
دریافت

دانلود فایل های تمرینی
نوع فایل : zip
حجم : 34mb
پسورد : temsi.ir
دریافت


همراهان عزيز تمسی، شما می توانید جديدترین مطالب ما را در اینستاگرام و تلگرام ما دنبال کنید. اگر دنبال کیفیت بالاتر این آموزش ها هستید میتوانید از کانال یوتیوب ما استفاده کنید. برا عضویت در شبکه های مجازی ما از دکمه های زیر استفاده کنید.

تلگرام اینستاگرام یوتیوب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *