پرتال آموزش آنلاین
0

طراحی ماه روی زمین با فتوشاپ

طراحی ماه روی زمین با فتوشاپ

طراحی ماه روی زمین با فتوشاپ

آموزش طراحی ماه در تصاویر یک تکنیک حرفه ای و کاربردی است که سایت تمسی برای شما بر روی سطح زمین طراحی کرده است و شما می توانید با یادگیری این آموزش روی هر قسمت از تصویرتان این ماه را طراحی کنید و یک عکس زیبا و ارزشمند برای خودتان داشنه باشید.

شما در این ویدیوی آموزشی فتوشاپ کمی با نحوه ی کار ابزار Marquee Tool که با آن ماه انتخاب می شود و Mask که محدوده های اضافی را می توان با آن پوشاند و با Layer Style که در ماه درخشش ایجاد می کند و همچنین می توان با آن یک سایه زیر ماه طراحی کرد تا طبیعی تر به نظر برسد آشنا می شوید.

برای یادگیری تمامی این مراحل تا انتهای این ویدیوی آموزشی فتوشاپ با سایت تمسی همراه باشید.طراحی ماه روی زمین با فتوشاپ

اول از همه عکس مورد نظرتان را در برنامه ی فتوشاپ باز کنید و عکس ماه را هم  وارد فتوشاپ کنید. با ابزار سلکشن Elliptical Marquee Tool ماه را انتخاب کنید و برای محدوده ی انتخاب شده Mask  بگیرید. سپس روی لایه ی ماه راست کلیک کنید و روی گزینه ی Convert To Smart Object انتخاب کنید.ماه را در بوم اصلی کپی کنید و سایزش را متناسب با تصویر تغییر دهید و آن را در جای مناسب قرار دهید.

در ادامه پنجره ی Layer Style را باز کنید(برای باز کردن این پنجره کافیست بر روی لایه ی مورد نظر دوبار کلیک کنید) . گزینه ی Outer Glow را به همراه  گزینه ی Inner Glow فعال کنید و Ok را انتخاب کنید.

برای ایجاد یک سایه زیر ماه Ctrl را نگه دارید و روی لایه ی ماه کلیک کنید تا ماه برای شما به حالت انتخاب در بیاید. سپس یک لایه ی جدید ایجاد کنید و رنگ محدوده ی انتخاب شده را مشکی کنید.

کلیدهای Ctrl + T را بزنید و پس از ظاهر شدن کادر تغییر فرم,ابعادش را کوچک تر کنید و زیرلایه ی ماه قرار بدهید. در پایان سراغ منوی Filter بروید و در بخش Blur ها گزینه ی Gaussian Blur را انتخاب کنید و به میزان مناسب به آن Blur بدهید.


فایل های مورد نیاز برای آموزش طراحی ماه

دانلو فیلم آموزش
نوع فایل : mp4
حجم : 32mb
دریافت
دانلود فایل های تمرینی
نوع فایل :
حجم : 8mb
پسورد : temsi.ir
دریافت

همراهان عزيز تمسی، شما می توانید جديدترین مطالب ما را در اینستاگرام و تلگرام ما دنبال کنید. اگر دنبال کیفیت بالاتر این آموزش ها هستید میتوانید از کانال یوتیوب ما استفاده کنید. برا عضویت در شبکه های مجازی ما از دکمه های زیر استفاده کنید.

تلگرام اینستاگرام یوتیوب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *