پرتال آموزش آنلاین
0

طراحی زمینه ی فانتزی در فتوشاپ

طراحی زمینه ی فانتزی در فتوشاپ

طراحی زمینه ی فانتزی در فتوشاپ

در این ویدیوی آموزشی فتوشاپ سایت تمسی شما یاد می گیرید که چطور با اشکال هندسی ساده یک طرح با زمینه فانتزی خارق العاده خلق کنید.
با دیدن این ویدیوی آموزشی کوتاه حتما ایده های زیادی به ذهنتون خطور میکند که با فراگیری این اموزش می توانید به بهترین شکل ممکن روی بوم تان پیاده کنید و طرح های با زمینه فانتزی تان مورد توجه افراد زیادی قرار بگیرد.

ابزار کلیدی در این طرح شیپ هاست،شیپ ها از تصاویر بُرداری می باشند که ویژگی های زیادی دارند و کار کردن با آنها بسیار لذت بخش است.

با ما در این ویدیوی آموزش فتوشاپ همراه باشید.طراحی زمینه ی فانتزی در فتوشاپ

ابتدا یه بوم به ابعاد 1920 در 1080 برای خودتان ایحاد کنید و رنگ زمینه ی طرح تان را مشکی قرار بدید. (کد رنگ مشکی160000#)  ابزار Ellipse Tool را انتخاب کنید, یک شیپ دایره ای برای خودتان رسم کنید. سپس از آن دوتا کپی بگیرید و از این سه دایره دوتا کپی دیکر بگیرید,در کنار یکدیگر آن ها را قرار بدهید و دایره ی وسط را حذف کنید. حالا شما هشت تا دایره دارید و باید دایره ها را دو به دو به یک رنگ در بیاورید.

در ادامه یک شیپ مربع با ابزار Rectangle Tool رسم کنید.رنگش را مشکی و در وسط دایره ها به صورت یک لوزی قرار بدید. همه ی لایه ها را انتخاب کنید و با کلیدهای میانبر Ctrl + E همه ی لایه ها را یکی کنید و ازش یک کپی بگیرید. لایه ی کپی شده را کوچک تر و جا به جا کنید .دوباره با کلیدهای Ctrl + E این دو لایه را یکی کنید. سپس روی لایه کلیک راست کنید و گزینه Convert To Smart Object  را انتخاب کنید تا لایه از حالت معمولی به یک لایه ی هوشمند تبدیل شود.

حالا روی لایه ی Smart Object دو بار کلیک کنید تا برایتان باز شود. وقتی که برایتان باز شد , اندازه ی طرح تان را کمی کوچک تر کنید و یک لایه ی زمینه برایش ایجاد کنید. رنگ این لایه ی زمینه را مشکی قرار بدید. بعد از آن لایه ی طرح را انتخاب کنید و روی منوی Filter کلیک کنید.  از قسمت Blur گزینه ی Radial Blur را انتخاب کنید. اسلایدر این گزینه را به اندازه ی مورد نیاز جابجا کنید.

پس از انجام این عمل دوباره روی گزینه ی Filter کلیک کنید و در بخش Distort گزینه ی Twirl را انتخاب کنیدو اسلایدر Angle این گزینه را روی مقدار 290  قرار بدید. روی OK کلیک کنید تا تغییرات اعمال شوند.

این لایه ی Smart Object  را که باز کرده بودید را ذخیره کنید و ببندید. با ابزار Move Tool اندازه اش را تغییر بدید و در جای مناسب قرار دهید.در پنل Layer یک Hue/Saturation از بخش Adjustment بگیرید و با جابجایی اسلایدر Hue یک رنگ مناسب را انتخاب کنید.


موارد مورد نیاز برای طراحی یک زمینه ی فانتزی

دانلو فیلم آموزش
نوع فایل :
حجم :
دریافت
دانلود فایل های تمرینی
نوع فایل :
حجم :
دریافت

همراهان عزيز تمسی، شما می توانید جديدترین مطالب ما را در اینستاگرام و تلگرام ما دنبال کنید. اگر دنبال کیفیت بالاتر این آموزش ها هستید میتوانید از کانال یوتیوب ما استفاده کنید. برا عضویت در شبکه های مجازی ما از دکمه های زیر استفاده کنید.

تلگرام اینستاگرام یوتیوب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *