پرتال آموزش آنلاین
0

سفید کردن دندان ها با فتوشاپ

سفید کردن دندان ها با فتوشاپ

سفید کردن دندان ها با فتوشاپ

اهمیت لبخند در عکس پرتره که نمای دندان ها را به رخ می کشد تاثیر بسیار زیادی در کیفیت عکس شما دارد و ممکن است کار شما را به بهترین شکل نمایش دهد یا به بد ترین جالت.

برای این که مطمئن شوید کار شما به بهترین نحو احسن انجام می شود، باید تکنیک سفید کردن دندان ها را یاد داشته باشید و اگر هم یاد ندارید می توانید با این پست آموزشی از سایت تمسی بهنرین روش را یاد بگیرید.

تا انتهای این آموزش کاربردی و زیبا همراه سایت تمسی باشید.سفید کردن دندان با فتوشاپ

عکس تان را در برنامه فتوشاپ باز کنید.  ابزار Pen Tool را انتخاب کنید و دور تا دور دندان ها را انتخاب کنید، کلید Ctrl را نگه دارید و روی لایه ی شیپ کلیک کنید تا برای شما به حالت انتخاب در آورده شود و چشم لایه ی شیپ را بردارید.

برای لایه ی پایینی یک ادجاسمنت Hue/Saturation از پنل Layer بگیرید و رنگ Yellows را انتخاب کنید. اسلایدر Saturation را به حداقل و اسلایدر Lightness  را به حداکثر برسانید و رنگ را روی Red قرار بدهید. اسلایدرهای Saturation و Lightness را نیز کمی تغییر بدهید.

به همین سادگی شما می توانید دندان ها را در برنامه فتوشاپ سفید کنید.


موارد مورد نیاز برای سفید کردن دندان ها با فتوشاپ

دانلو فیلم آموزش
نوع فایل : mp4
حجم : 19mb
دریافت
دانلود فایل های تمرینی
نوع فایل :
حجم : 2mb
پسورد : temsi.ir
دریافت

همراهان عزيز تمسی، شما می توانید جديدترین مطالب ما را در اینستاگرام و تلگرام ما دنبال کنید. اگر دنبال کیفیت بالاتر این آموزش ها هستید میتوانید از کانال یوتیوب ما استفاده کنید. برا عضویت در شبکه های مجازی ما از دکمه های زیر استفاده کنید.

تلگرام اینستاگرام یوتیوب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *