پرتال آموزش آنلاین
0

حذف شوره ها از روی لباس در فتوشاپ

حذف شوره ها از روی لباس در فتوشاپ

حذف شوره ها از روی لباس در فتوشاپ

شاید برای شما هم اتفاق  افتاده باشد باشد که بعد از گرفتن عکس و چک کردن آن متوجه شوره های روی لباس می شوید و فکر می کنید که دیگر این عکس خراب شده است و دیگر قابل استفاده نیست اما با فتوشاپ می توانید به راحتی و خیلی آسان شوره ها را از روی لباس حذف کنید و نیازی به تکرار دوباره  گرفتن عکس نیست.

در این ویدئو آموزشی کوتاه از سایت تمسی ترفند حذف شوره ها از روی بافت لباس را یاد می گیرید.

تا پایان این آموزش همراه سایت تمسی باشید.حذف شوره ها از روی لباس در فتوشاپ

ابتدا عکس مورد نظرتان را در برنامه فتوشاپ باز کنید و اولین کاری که انجام می دهید این است که یک کپی ازش می گیرید. سراغ منوی Filter بروید در بخش Noiseها گزینه ی Dust and Scratches  را انتخاب کنید.

در این گزینه دو اسلایدر وجود دارد که نام این اسلایدرها Radius و Threshold می باشد. این اسلایدرها را طوری تنظیم کنید که شوره ها از بین برود و با  کلیک روی دکمه ی Ok  تمام تنظیمات شما اعمال می شود.

سپس برای این لایه یک ماسک بگیرید. ابزار Brush Tool را انتخاب کنید و آن قسمت هایی را که می خواهید از ماسک خارج کنید را با رنگ مشکی روی آن ها براش بکشید.

به همین سادگی شما می توانید شوره ها را از روی لباس حذف کنید.


موارد مورد نیاز برای آموزش حذف شوره از روی لباس

دانلو فیلم آموزش
نوع فایل : mp4
حجم : 31mb
دریافت
دانلود فایل های تمرینی
نوع فایل :
حجم : 2mb
پسورد : temsi.ir
دریافت

همراهان عزيز تمسی، شما می توانید جديدترین مطالب ما را در اینستاگرام و تلگرام ما دنبال کنید. اگر دنبال کیفیت بالاتر این آموزش ها هستید میتوانید از کانال یوتیوب ما استفاده کنید. برا عضویت در شبکه های مجازی ما از دکمه های زیر استفاده کنید.

تلگرام اینستاگرام یوتیوب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *