پرتال آموزش آنلاین
0

تراز کردن عکس و پرکردن فضای خالی در فتوشاپ

تراز کردن عکس و پرکردن فضای خالی در فتوشاپ

تراز کردن عکس و پرکردن فضای خالی درفتوشاپ

همه ی ما یک سری عکس داریم که کج هستند. صاف و کج بودن عکس در اصل بر عهده ی عکاس ها هست که در هر شرایطی باید بتوانند یک عکس تراز بگیرند. حالا اگر به هر دلیلی هر عکاسی نتوانست یک عکس تراز بگیرد هیچ دلیلی برای نگرانی وجود ندارد ,زیرا در این ویدیوی آموزشی فتوشاپ تراز کردن عکس را یاد خواهید گرفت و می توانید در عرض چند ثانیه عکس هایتان را تراز کنید.

وقتی که شما عکستان را به همان اندازه ی کادر قبلی تراز می کنید بخش هایی از کادرخالی می ماند که شما یاد می گیرید که چطور این فضاهای خالی را با محیط اطراف پر کنید.
این دو نکته ی آموزشی رو قرار است در یک ویدیوی آموزشی مفید و کوتاه یاد بگیرید .
تا انتهای این ویدیوی آموزشی کاربردی با ما همراه باشید.تراز کردن عکس و پرکردن فضای خالی در فتوشاپ

اول از همه عکس تان را در برنامه فتوشاپ باز کنید. ابزار Crop Tool را در بخش نوار ابزار انتخاب کنید و گزینه ی Straighten را از قسمت نوار آپشن انتخاب کنید. این گزینه به شما کمک می کند تا تصویرتان صاف و تراز گردد .

تیک گزینه ی Content-Aware را بزنید تا وقتی تصویر تراز شد آن فضاهایی که زمینه ی شفاف هستند با محیط اطراف پر شوند. در ادامه خط افق را در تصویر رسم کنید.

می بینید که تصوریتان کاملا صاف شده و فضاهای خالی در تصویر به وسیله فتوشاپ به صورت هوشمند پر شده است.


موارد مورد نیاز برای آموزش تراز کزدن عکس و پر کردن فضای خالی

دانلو فیلم آموزش
نوع فایل : mp4
حجم : 28mb
دریافت
دانلود فایل های تمرینی
نوع فایل :
حجم : 2mb
پسورد : temsi.ir
دریافت

همراهان عزيز تمسی، شما می توانید جديدترین مطالب ما را در اینستاگرام و تلگرام ما دنبال کنید. اگر دنبال کیفیت بالاتر این آموزش ها هستید میتوانید از کانال یوتیوب ما استفاده کنید. برا عضویت در شبکه های مجازی ما از دکمه های زیر استفاده کنید.

تلگرام اینستاگرام یوتیوب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *