پرتال آموزش آنلاین
0

بیرون زدن سوژه از قاب اینستاگرام در فتوشاپ

طرح بیرون زدن سوژه از قاب اینستاگرام در فتوشاپ

طرح بیرون زدن سوژه از قاب اینستاگرام در فتوشاپ

آموزش طراحی بیرون زدن سوژه از قاب اینستاگرام به کمک فتوشاپ یک طرح منحصرد به فرد و جذاب است که می توانید برای پیج اینستاگرام تان استفاده کنید و مخاطبان بی شماری رو شیفته پست تان کنید و کلی بازخورد مثبت دریافت کنید و یک نمای متمایز به پروفایل اینستاگرام تان بدید.تمامی این عوامل فقط با یادگیری و اجرای این طرح ارزشمند با نرم افزار قدرتمند فتوشاپ قابل اجراست.

با ما تا انتهای این آموزش رایگان فتوشاپ همراه باشید.طرح بیرون زدن سوژه از قاب اینستاگرام در فتوشاپ

برای شروع کار اول عکس تان را در فتوشاپ باز کنید و عکس قاب اینستاگرام را هم از منوی File گزینه ی Open وارد فتوشاپ کنید . سپس عکس قاب اینستاگرام را در بوم اصلی کپی کنید, سایزش را تنظیم کنید و در جای مناسب قرار بدهید.

از عکس تان یک کپی بگیرید و در بالا تربن لایه قرار بدهید. با انتخاب ایزار Magic Wand Tool و زدن گزینه ی Select Subject در بخش نوار آپشن سوژه به صورت هوشمند برای شما به حالت انتخاب در می آید. سپس برای محدوده ی انتخاب شده ماسک بگیرید. ابزار Brush Tool را انتخاب کنید و محدوده های اضافه را پاک کنید

در ادامه ایزار Ellipse Tool را انتخاب کنید و یک شیپ دایره ای برای سایه ی طرح تان بکشید. Stroke شیپ را بردارید و به انداره 4.2  بهش Feather بدهید. دوباره از عکس تان یک کپی بگیرید و بعد از منوی Filter در بخش  Blur Gallery گزینه ی Tilt-Shift را انتخاب کنید و یک Blur مناسب به آن بدهید.


موارد مورد نیاز برای آموزش بیرون زدن سوژه از قاب اینستاگرام

دانلو فیلم آموزش
نوع فایل : mp4
حجم : 57mb
دریافت
دانلود فایل های تمرینی
نوع فایل :
حجم : 2mb
پسورد : temsi.ir
دریافت

همراهان عزيز تمسی، شما می توانید جديدترین مطالب ما را در اینستاگرام و تلگرام ما دنبال کنید. اگر دنبال کیفیت بالاتر این آموزش ها هستید میتوانید از کانال یوتیوب ما استفاده کنید. برا عضویت در شبکه های مجازی ما از دکمه های زیر استفاده کنید.

تلگرام اینستاگرام یوتیوب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *