پرتال آموزش آنلاین
0

ایجاد افکت سرعت با کشیدگی نور در فتوشاپ

کشیدگی نور و ایجاد افکت سرعت در فتوشاپ

کشیدگی نور و ایجاد افکت سرعت در فتوشاپ

افکت‌های مختلف در فتوشاپ برای شما بسیار جذاب هستند و برای ادیت عکس‌های مختلف می توانید از آن استفاده کنید.
یکی از افکت های تصویری زیبا و کارآمد در فتوشاپ، افکت سرعت برای ماشین‌ است. این افکت در بسیاری پوستر های تبلیغاتی و فیلم ها به کاربرده می شود.
سایت تمسی در این پست آموزشی، این افکت جالب را برای شما طراحی کرده است.
تا پایان این آموزش کاربردی همراه سایت تمسی باشید.کشیدگی نور و ایجاد افکت سرعت در فتوشاپ

اول عکس تان را در برنامه فتوشاپ باز کنید و ابزار Marquee Tool  را انتخاب کنید. محدوده ی مورد نظر (چراغ ماشین) را انتخاب و با کلیدهای میانبر Ctrl + J از محدوده ی انتخاب شده کپی بگیرید. سپس با فشار دادن کلیدهای Ctrl + T در کیبورد, کادر تغییر فرم برای شما ظاهر می شود و می توانید آن را به اندازه ی مورد نیاز بکشید تا حالت افکت سرعت را به خودش بگیرد.

دوباره با کلیک بر ابزار Marquee Tool در نوار ابزار, این بار قسمتی از زمین را انتخاب کنید و مثل دفعه ی قبل کپی بگیرید. به کمک کادر تغییر فرم آن را کشیده کنید و با توجه به کشیدگی نور قبلی جابه جا کنید.

و در ادامه از قسمت لایه ها Blanding Mode های این دولایه را رو ی حالت Lighten  قرار بدید تا طبیعی تر به نظر برسد و با زدن کلیدهای  میانبر Ctrl + L پنجره ی مربوط به ادجاسمنت Levels را فراخوانی کنید و روشنایی کشیدگی نور را با تصویر ست کنید.


دانلود موارد مورد نیاز آموزش کشیدگی نور و ایجاد افکت سرعت

دانلو فیلم آموزش
نوع فایل : mp4
حجم : 23 mb
دریافت
دانلود فایل های تمرینی
نوع فایل : zip
حجم : 25mb
پسورد : temsi.ir
دریافت

همراهان عزيز تمسی، شما می توانید جديدترین مطالب ما را در اینستاگرام و تلگرام ما دنبال کنید. اگر دنبال کیفیت بالاتر این آموزش ها هستید میتوانید از کانال یوتیوب ما استفاده کنید. برا عضویت در شبکه های مجازی ما از دکمه های زیر استفاده کنید.

تلگرام اینستاگرام یوتیوب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *