پرتال آموزش آنلاین
0

انتخاب و تغییر رنگ با چند حرکت ساده در فتوشاپ

انتخاب و تغییر رنگ با چند حرکت ساده در فتوشاپ

انتخاب و تغییر رنگ با چند حرکت ساده در فتوشاپ

ممکن است به دلایل مختلفی دست به انتخاب و تغییر رنگ بزنید. به یکی از دلایلی که می توان اشاره کرد: نشان دادن این کار به منظور نسخه های مختلف  از یک محصول در تجارت الکترونیک، در حالی که در سایر مواقع به منظور هماهنگ کردن رنگ عناصر مختلف موجود در تصویر از این روش استفاده می کنید و یا ممکن است بخواهید سوژه خود را با یک رنگ پررنگ جلوه دهید. یا شاید بخواهید رنگ های متضاد ایجاد کنید.

هر دلیلی که داشته باشید، سایت تمسی انتخاب و تعییر رنک را با چند حرکت ساده در نرم افزار خارق العاده فتوشاپ، برای شما بآموزش می دهد.انتخاب و تغییر رنگ با چند حرکت ساده در فتوشاپ

ابتدا عکسی را که می خواهید رنگش را تغییر دهید را وارد فتوشاپ کنید. روی لایه راست کلیک کنید و گزینه ی Mask All Object را انتخاب کنید تا سوژه های موجود در فتوشاپ برای شما به صورت خودکار به وسیله ی فتوشاپ برای شما ماسک گرفته شوند. پس از اینکه موضوعات ماسک گرفته شدند، برای لایه ی اول یک Hue/Saturation  ار قسمت ادجاسمنت ها در پنل Layer بگیرید وبا اسلایدر Hue  آن را تنظیم کنید.

برای لایه ی پایینی هم دقیقا همین کارها را انجام دهید تا رنگ سوژه ها برای شما به سادگی تغییر کنند.


موارد مورد نیاز برای انتخاب و تغییر رنگ با چند حرکت ساده 

دانلو آموزش
نوع فایل : mp4
حجم : 11mb
دریافت
دانلود فایل های تمرینی
نوع فایل :
حجم : 4mb
پسورد : temsi.ir
دریافت

همراهان عزيز تمسی، شما می توانید جديدترین مطالب ما را در اینستاگرام و تلگرام ما دنبال کنید. اگر دنبال کیفیت بالاتر این آموزش ها هستید میتوانید از کانال یوتیوب ما استفاده کنید. برا عضویت در شبکه های مجازی ما از دکمه های زیر استفاده کنید.

تلگرام اینستاگرام یوتیوب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *